.

4% nuolaida internetu.

. .

poilsis su ULTRA VISKAS ĮSKAIČIUOTA.

.

Ir iš tiesų, palyginus kainas pasidaro aišku, kad tai toli gražu ne mitas – savaitės kelionė vienam į Turkiją, poilsiautojų gerai vertinamą viešbutį su viskas įskaičiuota gali kainuoti vos 300 eurų!. . .

.

Vietos nuoma vestuvių ceremonijai. Retas dar negirdėjęs, kad kokybiška kelionė į Turkiją su viskas įskaičiuota sistema gali atsieiti pigiau nei poilsis Lietuvos pajūry. poilsis su ULTRA VISKAS ĮSKAIČIUOTA.

Kelionė į Turkiją, gerai vertinamą 5* viešbutį suviskas įskaičiuota“ –. 365 € Italija - Sicilija.

Dublinas €69.

Gardus maistas.

Vestuves viskas iskaičiuota Tik nuo 3500 Vestuviu planavimas,vedejas, Клайпеда. 269 € Italija - Bergamas, slidinėjimas Italijoje.

Prabangios vestuvės. Vestuves-gimtadieni-kiti renginiai All inclusive :) Ypatingas pasiūlymas.

Profesionalus vestuvių vedimas.
365 € Italija - Sicilija.
Prizinis fondas, kurį „ (ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ šou dalyviai leidžia kasdien, sparčiai mažėja – kiek išsineš nugalėtojas, priklauso tik nuo to, kiek visiems pavyks sutaupyti iki projekto pabaigos.

50€ - 2500€.

.

Daugiau informacijos. Skrydis iš Vilniaus ir savaitė viešbutyje su „viskas įskaičiuota“ – 449 €! Šis pasiūlymas nebegalioja! Atostogos Tenerifėje – puiki mintis bet kuriuo metų laiku. Aug 27, 2018 · Tiems, kas mėgsta viešbučius „viskas įskaičiuota“, Islandijoje nepatiks, portalui LRT.

Muzika: Deivydas ZvonkusTekstas: Mindaugas Stasiulis ir D. Vestuves AZ - visos vestuvių prekės ir paslaugos nuo A iki Z - viskas vestuvėms vienoje vietoje. Vestuves-gimtadieni-kiti renginiai All inclusive :) Ypatingas pasiūlymas. . .

489 € Italija - Apulija.

Skrydžių pasiūlymai iš Palangos. Lietuviai, norintys susituokti užsienyje, gali kreiptis į Lietuvos kapelionus, klebonus, pastorius, esančius lietuviškose parapijose užsienyje.

O ypač, kai Lietuvoje šalta ir nuo darganų gali lengvai pabėgti į amžinosios vasaros žemę ir mėgautis šilta jūra, puikiu oru ir, žinoma, gausybe.

Playaolid Suites & Apartments.

Kontaktinė informacija perkantiems aviabilietus: skrydziai@makalius.

IŠPARDUOTA! Savaitės kelionė į Turkiją, apsistojant 5* viešbutyje su „viskas įskaičiuota“ – TIK nuo 565 €! Rinkis iš daugybės datų! Šis pasiūlymas nebegalioja! Keliauk atostogauti į Turkiją! Už viiiiiisą savaitę Turkijos saulės, paplūdimių ir „viskas įskaičiuota“ – tik nuo 565 €!!!.

Įveskite El.